26 Ekim 2009 Pazartesi

Büyükada...

Cumartesi günü ne güzel bir gündü...Kursta sessiz sessiz pineklerken, santim santim çizgilerle uğraşırken Cüneyt'in ardı arkası kesilmeyen "bir yerlere kaçalım, hava çok güzel" mesajlarından sonra pes ettim ve karar verip öğleden sonra 14:00 vapuru ile büyükada'ya gittik. İşyerinden bir arkadaşım ve kardeşi de son dakika planımıza dahil olunca dört kafadar süper bir gün geçirdik:)

Bisiklet ile büyük tur, sahilde yemek ve çay keyfinin ardından 20:00 vapuru ile Kabataş' a döndük ve gece 04:00'e kadar evde okey oynadık. Uzun zamandır bu kadar güzel eğlenmemiştim. Ertesi sabah 3 saatlik uyku ile kursa gittim ve yine de enerjim tam tetematiyla yerindeydi:)


Vapurda kuşlara simit atmadan deniz yolculuğunun keyfi çıkar mı...

Ada işe özdeşleşen bir manzara...Bisiklete binerken çocuklar kadar şen oluyor insan...HYava da pek güzeldi yahuuu


Güneş batımını gören Duygu'cum harika harika kareler yakaladı. Cüneyt ile tam bir yeşilçam klasiği pozu verdik:)


Çocuklar gibi şen olmak diye buna derler...Yarebbim hep böyle mutlu olsam...Eeeee her mutlu günün bir de hüzünlü sonu oluyor. Yanaklar kıpkırmızı, saçlar dağınık , yorgunluktan bitmiş tükenmiş haldeyiz ama şehirde eğlenceye devammmmmm:)

10 yorum:

pofiş dedi ki...

ne kadar harika bi gün geçirmişsiniz öyle....çok özendim çok sevdim:)

ebvata dedi ki...

Fotolara bayıldım :))
Her zaman böyle neşeli günleriniz olsun canım:))

eb dedi ki...

Bizim işlerden dolayı sadece bayramlarda böyle güzel günler geçirme imkanımız oluyo :( ama en güzeli senin yaptığın gibi her şeyi bırakıp böyle güzel kaçamaklar yapmak (:

C-bell dedi ki...

gerçekten arada sırada her şeyi bırakıp kalçmak gerekiyor. nasıl iyi geliyor anlatamam bayanlar. umarım sizler de böyle güzel günler geçirirsiniz:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Aynen devam bende bisiklet aldım kız ne komiğim bir görsen :) Ruhun dinlenmiş ne güzel arkadaşım havlar da şansınıza mis gibi

C-bell dedi ki...

KEŞKE İSTANBUL'DA DA BİSİKLET KULLANABAİLSEM EDACIM AMA NERDEEEE. SEN BENİM YERİME DE BOL BOL KULLAN:)

DuruButik dedi ki...

Fotoğraflar enerji saçıyor:) Bisikletli fotoğrafı görünce bir hayli imrendim. Uzun zaman olmuş bisiklet sürmeyeli.
sevgiler...

C-bell dedi ki...

teşekkür ederim durucum en kısa zamanda san da tavsiye ederim:)sevgiler

dikisdersi dedi ki...

resmler süper ,çekenin ellerine gözüne saglık,an ı yakalamak çok güzel ,bende severim bisiklet kullanmayı :)40 ka yaklaşsamda kullanıyorum ,

C-bell dedi ki...

bisiklet kullanmanın, coşmanın yaşı yok bana göre dikişdersi en iyisini yapıyorsun hayatın her anından sonuna kadar zevk aluınmalı ki yaşadığımıza değsin di mi:)