22 Temmuz 2009 Çarşamba

Kaputaş Hatırası


Geleli nerdeyse 2 hafta olacak ama ben hala tatil modundan çıkamadım. Bu sefer akıllılık edip oraları hatırlatacak şeyler buldum kendime. Kaputaş Plajı'nda ilk defa denize girme şansı yakalayıp o upuzunnnnnnn merdivenlerinden indiğimde sahilin kum diil küçük taşlardan oluştuğunu görünce daha bir mutlu oldum çünkü ben kum plajı hiiiççççç sevmem.
Hemen gözlük kabıma o minicik taşları doldurup çantama atmıştım. İşe geldiğim ilk gün taşları hiç yıkamadan, masamdaki vazoya doldurdum ve zamanla suyun kokusunun değiştiğini gördüm. Taşlardaki tuz kokusu suya sinmiş ve denizi anımsatıyor. Sabahları geliyorum, gözlerimi kapatıyorum, taşlarımı kokluyorum ve kendimi dört duvar arasındaki ofisimde değil oralarda hayal ediyorum.

Offfff Offfffff Nazan Abla ne güzel yazmışsın şarkıyı sanki duygularıma tercüman olur gibi; Gidelim buralardan dayanamıyorum ahhhhhhhh Gidelim buralardan unutamıyorummmmmmmmmmmm

İkinci fotoyu öyle bir çekmişim ki Casper para verse böyle reklam yapamaz:)

6 yorum:

Nesli dedi ki...

ahh ahh tatil gibisi var mı ?
benimde kalbim egede kaldı :)

hersheyler dedi ki...

yaa bende kaputaşta yüzmek istiyorum ordan hep geçtik bir türlü durup yüzemedik uzaktan baktık merdivenleri inmek neyse de nasıl çıktın cbell?

C-bell dedi ki...

Ahhh Ahhhh anlatılmaz yaşanır ne güzel yerlerdir oralar yarebbim.
valla büyük hevesle üçer beşer indim de edenizde durmadan 1-1,5 saat yüzünce 15 dakikada zor çıktım merdivenleri:)

Serap dedi ki...

Kabutaş plajı gittiğim bir çok sahilden farklıydı, harika bir yer...

C-bell dedi ki...

çoookkkkk çoookkkk güzel hem de serapçım:)

mosquito dedi ki...

Hiç gitmedim,çok güzel bir yere benziyor..Tatilll istiyorum acilenn:))