15 Mayıs 2009 Cuma

Bağımlıyım

Bir çok bağiımlılığım var ama biri var ki; çocukluğumdan beri hiç vazgeçemediğim bu nedenle bacaklarımdaki minicik yağ çukurlarına ömürlük devre mülk imkanı sağlayan tatlı şeytan ÇİKOLATA...Ama hepsi diil özellikle extra dark ve missssssler gibi kakao kokanları işte benim bağımlısı olduklarım:

1 Numara...O hep benimle, iş yerimde, evimde, çantamda elimi nereye atarsam mutlaka %85 kakao içerikli Lindt'im hep oradadır.2 Numara...Ailecek vazgeçilmezimiz. Onsuz bir kahvaltı düşünemiyorummmm. Biri beni tüm kavanozu bitirmden durdurmazsa asla nerde duracağımı bilemeden dalıyorum kavanoza oy oy oy...3 Numara...Yeni gözdem...Asla daha azıyla yetinme diyor ehuehuehueheue ben de yetinmiyorum zati bir kutu aslaaaaa yetmiyor nitekim :PSüreki çikolata yediğim için, "kilo alacaksın dikkat et!", "kilo mu aldın sen bu aralar?", Bu kadar çikolata yersen olacağı budur, yeme diyorum sanaaaaaaa!" diyen anneme ve kocama sesleniyorummmmmm: Bırakın beniiiiii...Ben nutella dolu koca bir küvette bir yandan da elimde Lindt'imi ısırırken uyumak istiyorummmmmmm. Hem çikolatalarımla hem de selülitlerimle mutluyum tamam mııııııı, hıhhhhhh

8 yorum:

ebvata dedi ki...

Nutella diyorum başka bişey demiyorum.
İki tatlı kaşığı attın mı ağzına,dünya daha bir toz pembe görünüyor göze:))))

Afiyet şeker olsun cbellcim,şifa olsun yağ olmasın ayrıca :P

Üfürükten Prenses dedi ki...

ben yaklaşık bir aydır diyetteyim yahu..!!
ağlamak istiyorum,böhüüüüü

C-bell dedi ki...

boşverin şekerler yahuuuu yarınımızın garantisi yok bu kadar kasmak niyeeeee? benimkisi züğürt avuntusu ama hakikatten arada sırada kendini ödüllendir ü.prensescim:)

caramel macchiato dedi ki...

döverriinnnnnnnnnnnnnn seniii :S

:)))

C-bell dedi ki...

kızma şekerim çikolata bu, kim hayır diyip sırtını dönebilir ki:P

Stil Direktörü dedi ki...

Sibelcim yorumlarını okumuyormusun bir önceki yazına da yazdım: Sıra sana geldi diye mail attım temanı yapacağım da dön bana başlayalım ok.

C-bell dedi ki...

Sevgili Stil Direktörü mailini alır almaz 6 mayıs'ta cevap yazmıştım ama ulaşması sanırım:) o maili tekrar gönderdim.
Sevgiler

idil dedi ki...

nutella nutella ve nutella.